دبیرستان هوشمند همکلاسی Hamkelasi Smart School

نرم افزار مدیریت وب سایت مدرسه هوشمند | پورتال مدارس

نرم افزار مدیریت وب سایت مدارس 

وب سایت مدرسه و یا همان پورتال مدارس هوشمند ، یکی از مهمترین نیازهای یک مدرسه هوشمند است. وب سایت مدرسه هوشمند به عنوان درگاهی برای ارتباط مدارس با تمامی مخاطبین مدرسه به شمار رفته و برای انجام اموری از قبیل اطلاع رسانی، ثبت نام آنلاین دانش آموزان، پرداخت آنلاین شهریه، مشاهده کارنامه تحصیلی،  گالری تصاویر، اطلاعیه های مدرسه، ارتباط با معلمین و بسیاری موارد دیگر  کارکرد اساسی دارد.
ضمن آنکه می توان یک وب سایت خوب یا پورتال مدارس را معرف شخصیت مدارس در فضای اینترنتی به حساب آورد. بدین ترتیب مدیران مدارس پیشرو در عرصه هوشمند سازی مدارس اهمیت خاصی برای داشتن یک وب سایت مدرسه مناسب و درخور شأن مدرسه شان قائلند و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.
اما متاسفانه این مدیران تا کنون از گزینه های مناسبی برای انتخاب برخوردار نبوده اند و با وجود کثرت وب سایت مدرسه ، کمتر سیستمی را می توان یافت که به طور ویژه برای مدارس طراحی و ایجاد شده باشد و در طراحی آن نیازها و بایدها و نبایدهای مدنظر یک مدرسه رعایت شده باشد. ضمن آنکه بیشتر وب سایت های  موجود بر روی بستر نرم افزارهای بازمتن از قبیل جوملا، وردپرس، مامبو و CMS ها یا همان سیستم های مدیریت محتوای رایگانی که ایجاد شده اند، دارای مشکلات و معضلات خاص خود بوده و کار با آن ها برای مدیران و سایر کاربران تا حدودی دشوار بوده و ضمنا آن نرم افزارها معمولا پاسخگوی کامل نیازهای مدارس نیستند.
نرم افزار مدیریت وب سایت مدرسه همکلاسی ( پورتال مدارس )، به عنوان بخشی از سیستم یکپارچه مدیریت مدارس همکلاسی، اختصاصا ویژه مدارس هوشمند طراحی و عرضه گردیده است که آن را می توان یک تحول بزرگ و یک انتخاب بی نظیر برای مدیران هوشمند مدارس هوشمند به حساب آورد.
وب سایت مدرسه همکلاسی دارای ویژگی های منحصر به فرد و قابل توجهی است که به جرات می توان گفت در هیچ یک از پورتال مدارس مشابه پیدا نخواهید کرد. انعطاف پذیری، کارکرد آسان و محیط مدیریتی یکپارچه و کاربر پسند تنها گوشه ی کوچکی از ویژگی های بی مانند آن است.
قابلیت منحصر به فرد دیگری که در نرم افزار مدیریت وب سایت مدرسه همکلاسی پیدا خواهید کرد، امکان ایجاد و اختصاص وبلاگ اختصاصی برای هر یک از معلمین به صورت مجزاست. بدین ترتیب هر معلم می تواند مطالب، طرح دروس، نمرات یا هر مطلب دلخواه خود را به راحتی هرچه تمام تر در وبلاگ خود منتشر نموده و دانش آموزان می توانند از طریق وب سایت مدرسه به وبلاگ یا همان صفحه شخصی معلم خود دسترسی داشته و با وی ارتباط برقرار نمایند. البته مزایای وبلاگ معلمین به اینجا ختم نمی شود و مزیت های بسیار دیگری از قبیل امکان ارتباط اولیا با معلم و نظارت بر عملکرد وی و نیز روند پیشرفت درس ارائه شده توسط وی، امکان نظردهی دانش آموزان و اولیا برای مطالب معلم، امکان دریافت فایل های مرتبط با موضوعات درسی از وبلاگ معلم و بسیاری از امکانات دیگر را می توان جزو محاسن وبلاگ های معلم ها در نرم افزار مدیریت وب سایت مدرسه هوشمند همکلاسی به حساب آورد.




برخی از مهمترین مزایای نرم افزار مدیریت وب سایت مدرسه هوشمند همکلاسی را برخواهیم شمرد :

•     سیستمی یکپارچه با قابلیت دریافت و نمایش مستقیم اطلاعات از تمامی بخش های دیگر
•    عدم نیاز به ورود مجدد بسیاری از اطلاعاتی که قبلا در سیستم ثبت شده اند
•    طراحی و ایجاد شده به صورت اختصاصی جهت کاربرد در مدارس هوشمند
•    قابلیت افزودن امکانات اختصاصی موردنیاز در قالب ماژول های مجزا
•    وب سایت مدرسه همکلاسی دارای محیط مدیریتی کاربرپسند با کارکرد آسان و قدرتمند
•    انعطاف پذیری بسیار بالا و بی نظیر در مدیریت وب سایت و کلیه مطالب آن
•    نظارت کامل و دقیق بر کوچکترین ویژگی های صفحات سایت
•    امکان فعال یا غیرفعال کردن امکانات به دلخواه مدیر
•    پورتال مدارس همکلاسی دارای وبلاگ اختصاصی معلمین با پنل مدیریت مجزا برای هر معلم
•    امکان مدیریت کامل صفحات، منوها، هدر و فوتر سایت و کلیه مطالب و بخش های دیگر آن
•    امکان فعال سازی نظرسنجی برای هر مطلب ارسالی در پورتال مدارس
•    امکان تعیین سطح دسترسی برای مطالب وب سایت مدرسه هوشمند
•    دارای گالری تصاویر، تقویم آموزشی، پیش ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه آنلاین
•    و بسیاری قابلیت های بی نظیر دیگر که تنها در نرم افزار مدیریت وب سایت مدرسه هوشمند ( پورتال مدارس ) خواهید یافت.


نمونه دیگری از وب سایت مدارس همکلاسی

دبستان هوشمند همکلاسی

 آدرس وب سایت رسمی سامانه یکپارچه مدیریت مدارس همکلاسی

www.HamkelasiSoftware.com

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...